TRENING PERSONALNY EMS METODĄ GLUCKERKOLLEG TO NOWA,
NAJBARDZIEJ EFEKTYWNA FORMA TRENINGU CAŁEGO CIAŁA!
TRENUJ RAZ W TYGODNIU 20 MIN!

OPIEKUJE SIĘ TOBĄ WYSOKA TECHNOLOGIA


OCZYSZCZANIE
POWIETRZA

Filtrowanie powietrza wewnątrz studia zapewnia czyste i odpowiednio nawilżone środowisko treningu. Niech każdy oddech będzie przyjemnością.

OZONOWANIE
WNĘTRZ

Codzienne ozonowanie i jonizacja wnętrz studia zapewnia absolutne bezpieczeństwo biologiczne. Atmosfera wolna od bakterii, grzybów i wirusów.

DEZYNFEKCJA
SPRZĘTU

O czystość strojów i elementów z którymi masz bezpośredni kontakt dba specjalny ozonator, który skutecznie dezynfekuje i oczyszcza.

POMIARY
SKŁADU CIAŁA

W celu dokładnego określenia Twoich potrzeb oraz monitorowania postępów przeprowadzamy cyklicznie profesjonalną analizę składu Twojego ciała.

INDYWIDUALNE PODEJSCIE

Każdy klient traktowany jest indywidualnie. Działamy tak by zrealizować konkretne cele treningowe wykorzystując naszą wiedzę i doświadczenie.

METODA TRENINGOWA GLUCKER KOLLEG

Wierzymy, że filozofia treningowa GluckerKolleg to najlepsza na świecie, poparta badaniami i latami doświadczeń metoda treningu elektrostymulacji.

NAJLEPIEJ WYSZKOLONY ZESPÓŁ INSTRUKTORÓW

Tylko stałe doskonalenie i poszerzanie swojej wiedzy gwarantuje najwyższy poziom pracy z klientem, Kochamy swoją pracę dlatego szkolenia to dla nas podstawa.

KOMFORTOWE WARUNKI TRENINGU

W trosce o Ciebie dbamy o jakość warunków naszej wspólnej pracy. Czyste powietrze, dezynfekcja sprzętów, higiena to dla nas niezwykle istotne sprawy. Poczuj się komfortowo.

TRENING PERSONALNY EMS W BODYMOMENT OPIERA SIĘ NA NAJLEPSZEJ SZKOLE TRENINGOWEJ GRUCKERKOLLEG, A NASZE INSTRUKTORKI STALE PODNOSZĄ SWOJE MIĘDZYNARODOWE KWALIFIKACJE.

#