WYMODELUJ CIAŁO Z BODYMOMENT

Trening Ems metodą GluckerKolleg to obecnie najbardziej efektowna i bezinwazyjna metoda kształtowania sylwetki. Wystarczy 20min raz w tygodniu, a Ty możesz osiągnąć swój zamierzony cel i piękną sylwetkę. EMS pozwala modelować kształt ciała, ujędrnia, powoduje przyrost masy mięśniowej przy jednoczesnej redukcji tłuszczu i cellulitu. Co możesz zaobserwować w lustrze już po 4-6 sesjach treningowych.

Utrata średnio 6,8% tkanki tłuszczowej w obszarze brzucha i o 6cm szczuplejsza talia są ewidentnym dowodem pozytywnego działania treningu EMS w walce z nadwagą i zespołem zaburzeń metabolicznych (po ok 3 miesiącach systematycznych treningów).

Kobiety, nie obawiajcie się wzrostu masy mięśniowej, trening EMS nie podziała na Was w ten sposób! Za to mężczyźni dzięki innej gospodarce hormonalnej mogą liczyć na świetne efekty.


012-waist-1
REDUKCJA OBWODÓW CIAŁA
013-fat
REDUKCJA TKANKI TŁUSZCZOWEJ
004-gym-2
POPRAWA JAKOŚCI MIĘŚNI
019-facial-treatment
POPRAWA JAKOŚCI SKÓRY
007-waist
MODELOWANIE PROBLEMATYCZNYCH OBSZARÓW CIAŁA

KORZYSTAJ Z AKTYWNOŚCI I CIESZ SIĘ ZDROWYM ŻYCIEM

Dla osób aktywnych oraz chcących odzyskać utraconą sprawność. Trening EMS metodą GluckerKolleg nie obciąża stawów, świetnie wzmacnia mięśnie wpływające na postawę ciała i kształtuje sylwetkę. Poprzez oddziaływanie na odpowiednie mięśnie redukuje bóle pleców czy problemy z nietrzymaniem moczu.

Trening nadaje się dla osób po kontuzjach oraz w trakcie rehabilitacji dla zachowania świetnej formy i powrotu do sprawności.
- 87% badanych odnotowało wzrost sprawności, siły i wydajności organizmu
- już po drugim drugim treningu 20% osób uczestniczących w badaniach pozbyło się całkowicie bólu pleców, a po 6 tygodniach liczba tych osób wzrosła do 50%.
-Aż 88% osób odnotowało znaczną redukcję bólu pleców.
- w badaniach 75,5% potwierdziło znaczną redukcję problemu nietrzymania moczu, a 33.3% zupełnie pozbyła się uciążliwej dolegliwości.


016-back
POPRAWA MOBILNOŚCI, REDUKCJA BÓLU PLECÓW
022-esophagus
POPRAWA PRZEMIANY MATERII
017-strongman
WZROST SIŁY I WYTRZYMAŁOŚCI
026-stretch-marks
WIDOCZNE ZMIANY SYLWETKOWE
023-bicycle
POPRAWA JAKOŚCI AKTYWNEGO ŻYCIA

TWOJA OBOWIĄZKOWA PRZERWA W PRACY

Nie masz czasu na długie sesje treningowe na siłowni czy bieganie, zamiast tego spróbuj treningu w BODYMOMENT metodą GluckerKolleg. Dzięki rewolucyjnej metodzie, która uruchamia wszystkie włókna mięśniowe jednocześnie i powoduje 150x więcej skurczów mięśni niż trening konwencjonalny, wystarczy 20min raz w tygodniu! Ten trening sprawi że uzyskasz wymarzoną sylwetkę, pomoże w redukcji bólu pleców spowodowanych siedząca pracą i mało aktywnym trybem życia, a także poprawi twój nastrój i pomoże zneutralizować stres.

-87% trenujących metodą Ems poprawiło swoją wydajność

Korzystaj przed pracą, po pracy lub w przerwie na lunch, - to tylko 20min!


026-stretch-marks
WIDOCZNE EFEKTY TRENUJĄC RAZ W TYGODNIU
007-waist
WIDOCZNE ZMIANY SYLWETKOWE
011-face
POPRAWA SAMOPOCZUCIA
024-worker
REDUKCJA SKUTKÓW MAŁO AKTYWNEGO TRYBU ŻYCIA
016-back
POPRAWA MOBILNOŚCI I REDUKCJA BÓLU PLECÓW

POCZUJ SIĘ PIĘKNIE W SWOIM CIELE

Rezultaty już po kilku sesjach – tak to możliwe z treningiem EMS wg metody GluckerKolleg! Dzięki różnym programom treningowym możemy skupić się na „problematycznych” strefach Twojego ciała: talia/biodra/uda, a także przyśpieszyć twoją przemianę materii.

Następuje redukcja tkanki tłuszczowej, a dzięki poprawie krążenia krwi możesz zaobserwować również jędrniejszą skórę bez cellulitu i zatrzymanej wody. Wzmocnienie mięśni odpowiedzialnych za postawę ciała wpłynie również na Twoją postawę, proste plecy i mobilność w stawach, dzięki czemu będziesz poruszać się z gracją.

Bądź najlepszą wersją siebie!


026-stretch-marks
NAJSZYBSZE REZULTATY SYLWETKOWE
014-cellulite
REDUKCJA CELLULITU
019-facial-treatment
POPRAWA JAKOŚCI SKÓRY
025-facial-treatment-1
EFEKT ANTY-AGING
007-waist
NAJSZYBSZE EFEKTY W OBRĘBIE TALII, UD I BIODER

EMS TRENING = WYŻSZA JAKOŚĆ ŻYCIA

Trening Ems dzięki zaangażowaniu wszystkich włókien mięśniowych zapobiega utracie tkanki mięśniowej wraz z wiekiem, a tym samy wzmacnia ciało i pozwala na wyższy poziom sprawności. Jest to trening który nie obciąża stawów, niweluje więc ryzyko kontuzji i wpływa na mięśnie utrzymujące prawidłową postawę, dzięki czemu można uniknąć między innymi bólów pleców i problemów z nietrzymaniem moczu. Aktywnie leczy przez ruch, poprawia kondycję, przynosi spokojniejszy sen oraz działa antydepresyjnie. Nowy cel do realizacji, który wpłynie na zwiększenie możliwości korzystania ze szczęśliwego, aktywnego i zdrowego życia.

-ogólnie odczuwalna sprawność wzrosła u 84% badanych.

Bądź aktywnym Seniorem w Bodymoment!


004-gym-2
ZAPOBIEGANIE NATURALNEJ UTRACIE TKANKI MIĘŚNIOWEJ WRAZ Z WIEKIEM
023-bicycle
POPRAWA JAKOŚCI CODZINNYCH CZYNNOŚCI ŻYCIOWYCH
016-back
REDUKCJA BÓLU PLECÓW, POPRAWA SYLWETKI
watch
WZMOCNIENIE I MOBILIZACJA STAWÓW
028-dreaming
POPRAWA SAMOPOCZUCIA I JAKOŚCI SNU

WEJDŹ NA WYŻSZY POZIOM TRENINGU

Jesteś sportowcem, brakuje Ci czasu na trening uzupełniający jak wzmacnianie, stabilizacja, czy kardio. Dzięki mocnemu bodźcowi jakim jest trening Ems możesz przygotować się na sezon i uzupełnić braki trenując w Bodymoment. Nasi specjaliści (sportowcy/trenerzy z wieloletnim doświadczeniem) doradzą w jaki sposób wykorzystać trening Ems na danym etapie przygotowań i dla uzyskania zamierzonych celów sportowych. A jeśli aktualnie borykasz się z kontuzją trening Ems pomoże utrzymać Ci formę i wrócić do sprawności nie obciążając twoich stawów i więzadeł. Przyjdź i wejdź na wyższy poziom treningu.

-po 6 tygodniach następuje wzrost wytrzymałości siłowej średnio o 34%, a dynamicznej wytrzymałości siłowej nawet o 108% u średnio wytrenowanych osób.

-wytrzymałość wzrosła o 71% badanych.


023-bicycle
POPRAWA WYNIKÓW SPORTOWYCH
029-muscle
AKTYWACJA WSZYSTKICH WŁÓKIEN MIĘŚNIOWYCH
017-strongman
POPRAWA SIŁY I WYTRZYMAŁOŚCI
021-cramp
ZAPOBIEGANIE KONTUZJOM
016-back
REDUKCJA BÓLÓW (WYRÓWNIANIE NAPIĘCIA MIĘŚNIOWEGO)

#