NAJBARDZIEJ DOŚWIADCZONY ZESPÓŁ TRENEREK PERSONALNYCH I FIZJOTERAPEUTEK

TRENING EMS

EMS czyli Electrical Muscle Simulation, to tzw trening . elektrostymulacji mięśniowej. Pod tą nazwą kryje się najnowocześniejsza metoda treningu personalnego wywodząca się wprost z fizjoterapii. Studio BODYMOMENT stosuje popartą badaniami niemiecką metodę GLUCKERKOLLEG oraz pracuje na najnowocześniejszej wersji sprzętu MIHA BODYTEC.

Trening EMS pomaga w osiągnięciu zamierzonych efektów w najkrótszym możliwym czasie. Trenujesz 20 minut, raz w tygodniu - to optymalna, potwierdzona badaniami naukowymi tygodniowa "dawka treningu".

Jeśli myślisz o redukcji tkanki tłuszczowej, modelowaniu sylwetki, zwiększeniu masy oraz jakości mięśni, chcesz pozbyć się bólu pleców lub wrócić do formy po kontuzji. A może po prostu brak Ci czasu na aktywność fizyczną ? To trening dla Ciebie !

Trening w BODYMOMENT to doskonałe rozwiązanie dla osób zapracowanych, nie mających czasu na regularną aktywność fizyczną oraz osób już aktywnych , jako najlepsze uzupełnienie treningu.

Nasze indywidualne podejście gwarantuje właściwie dobraną intensywność oraz rodzaj planu treningowego który wpłynie najlepiej na twoje efekty.

007-waist

MODELOWANIE SYLWETKI

013-fat

REDUKCJA TKANKI TŁUSZCZOWEJ

012-waist-1

REDUKCJA OBWODÓW

014-cellulite

REDUKCJA CELLULITU


004-gym-2

POPRAWA JAKOŚCI MIĘŚNI

017-strongman

POPRAWA KONDYCJI I WYTRZYMAŁOŚCI

016-back

ELIMINACJA BÓLU PLECÓW

015-fast

POPRAWA SIŁY I SZYBKOŚCI


018-rehabilitation

INNOWACYJNA REHABILITACJA

021-cramp

ZAPOBIEGANIE KONTUZJOM

020-heart-1

POPRAWA SAMOPOCZUCIA

019-facial-treatment

POPRAWA JAKOŚCI SKÓRY


#