EWA PAPLA

Certyfikowany Trener Personalny EMS Miha Bodytec. Trener EMS z międzynarodową licencją GluckerKolleg.

Magister Wychowania Fizycznego, specjalista gimnastyki korekcyjnej, instruktor fitness, trener personalny. Od najmłodszych lat związana ze sportem, który jest nieodłącznym elementem jej każdego dnia. Z powodzeniem trenuje i startuje w zawodach triathlonowych - prawdziwa kobieta z żelaza, która jako trener niejednego „kanapowca” doprowadziła do wysokiego poziomu sportowego. Zapraszamy na trening z Ewą, która również Was zarazi sportową pasją! :)


ANNA KARDA

Certyfikowany trener personalny EMS Miha Bodytec.

Filolog Języka Angielskiego która porzuciła naukę języka na rzecz nauki pracy z ciałem. Trener personalny, w trakcie szkolenia na trenera medycznego ”terapeuta ruchowy”. Prywatnie uwielbia aktywność na świeżym powietrzu i ekstremalne podróże. Zakochana w treningu wojskowym, podczas wakacyjnych obozów współpracuje z żołnierzami wojsk specjalnych. Zapraszamy na „musztrę” do Ani :)


ADRIANA JANUSZKO

Certyfikowany trener personalny EMS Miha Bodytec.

Z wykształcenia dietetyk kliniczny, absolwentka podyplomowa AWFu w kierunku Trener personalny., instruktor fitness. Prywatnie uwielbia gotować oraz trening siłowy, łączy przyjemne z pożytecznym.


MARTA NOSZKA

Trener personalny, trener medyczny, trener EMS z międzynarodową licencją Glucker Collage.

W swojej pracy naukowej badała wpływ treningu ems na zmianę składu ciała u kobiet trenujących metoda ems. Poza tym instruktor gimnastyki korekcyjnej, oraz absolwentka studiów: wychowanie fizyczne na WSEWS. W trakcie studiów trener przygotowania motorycznego z dietetyką. Marta nieustannie się szkoli, a prywatnie uwielbia sporty ekstremalne Kite Surfing.


MAGDALENA ADAMSKA

Certyfikowany Trener Personalny EMS Miha Bodytec oraz Trener Personalny z zakresu treningu funkcjonalnego z tytułem "Movement Expert".

Studentka ostatniego roku fizjoterapii na Śląskim Uniwersytecie Medycznym w Katowicach. Od zawsze aktywna fizycznie, począwszy od tańca, aż po treningi na siłowni, zajęcia fitness oraz EMS. Zapraszamy na treningi pod czujnym okiem Magdy, która z pewnością zarazi Was pozytywną energią.


KASIA MORDARSKA

Dyplomowana fizjoterapeutka Śląskiego Uniwersytetu Medycznego, Certyfikowany Trener EMS Miha Bodytec oraz instruktorka pływania

Od małego związana ze sportem, obecnie pracuje z podopiecznymi nad poprawą jakości życia codziennego. Specjalizuje się głównie w problemach kobiecych, ciągle się szkoli i pogłębia swoją wiedzę oraz doświadczenie.


KASIA WIECZOREK


JOLA KRZEMPEK

#