EWA PAPLA

Certyfikowany Trener Personalny EMS Miha Bodytec. Trener EMS z międzynarodową licencją GluckerKolleg.

Magister Wychowania Fizycznego, specjalista gimnastyki korekcyjnej, instruktor fitness, trener personalny. Od najmłodszych lat związana ze sportem, który jest nieodłącznym elementem jej każdego dnia. Z powodzeniem trenuje i startuje w zawodach triathlonowych - prawdziwa kobieta z żelaza, która jako trener niejednego „kanapowca” doprowadziła do wysokiego poziomu sportowego. Zapraszamy na trening z Ewą, która również Was zarazi sportową pasją! :)


MARTA GÓRSKA

Magister WSEWS Autorka pracy magisterskiej na temat Zmiany składu ciała u osób trenujących metodą EMS. Trenerka medyczna, trenerka EMS (ponad 10.000 odbytych treningów), praktykuje w studiach 28minut.pl oraz BODYMOMENT, uczestniczka wielu szkoleń w tym międzynarodowych Miha Bodytec Gluckerkolleg Działa jako trenerka EMS od 2018r. Specjalistka zajmująca się tworzeniem autorskich programów treningowych EMS, pasjonatka kształtowania Waszych ciał.


ŁUCJA RYŚ

Trenerka personalna, trenerka EMS studentka Śląskiego Uniwersytetu Medycznego na kierunku fizjoterapia. Stale poszerza swoją wiedzę uczestnicząc w szkoleniach oraz eventach. Mistrzyni skuteczności - w naszym studio liderka utrzymania klienta - raz zaczniesz i nie będziesz już chcieć się z nią rozstać. Sprawdź na sobie! W pracy i życiu wyznaje zasadę: walcz do końca o to, o czym marzysz, dlatego pomoże Ci zawalczyć o wymarzona sylwetkę!


SZYMON CICHY

Trener motoryczny, trener personalny, zawodowy sportowiec. Doświadczenie EMS zdobywał i szlifował u konkurencji by finalnie zasilić #emssuperteam . Uczestnik szkoleń krajowych i międzynarodowych dla trenerów w sporcie. Specjalizuje się w redukcji kilogramów oraz w treningu sportowym.

#